July 2018

Nový blog?

3. july 2018 at 23:17 | violetnikol
Ahoj! Dnes trochu netradičně. Už delší dobu jsem přemýšlela o změně blogové domény, a to hned z několika důvodů. Ty nejvýstižnější za mě už popsala blogerka Wnaty, která ve svém článku poukázala hned na několik nedostatků a problémů, které od změny vedení celého Blog.cz přetrvávají. Musím říct, že sama si toho také všímám. Dříve se jednalo o populární server, ale už několik let nejde s dobou a nepřizpůsobuje se nových vymoženostem, které oproti němu jiné domény poskytují. Někomu ale stále vyhovuje (a to vám, ostatní blogeři neberu, sama jsem tento server používala řadu let), ale pro mě už prostě není.

Dalším důvodem, proč Blog.cz opouštím, je serióznost celého webu. Ráda bych své stránky vnímala více jako katalog zajímavých článků, než posloupný souběh událostí. Přijde mi, že jiné domény mým aktuálním představám vyhovují. A proto se stěhuji. Po skoro 10 letech zanechávám všechny své stránky s koncovkami ".blog.cz" svému osudu a jdu dál, začít novou etapu.

Doufám, že vás nezklamu a že se budete rádi vracet i na nový blog. Čeká vás mnoho zajímavých článků, ale předem vás (stejně jako tady) musím upozornit, že publikovat nechci pravidelně - vždycky pak sklouzávám k vydávání něčeho, s čím nejsem až tak spokojená a na úkor toho články ztrácí kvalitu, jakou bych si u nich představovala. Články, které byly vydány zde, tu ponechávám, kdybyste třeba přeci jen v některém našli inspiraci a chtěli podle něj něco vytvořit nebo se k němu zpětně vrátit.

Nový blog najdete na adrese

thevioletnikol.blogspot.com


Těším se na vás!

---