March 2018

Litý perník s čokoládovou polevou a sypanými oříšky

25. march 2018 at 13:11 | violetnikol
S přicházejícím jarem mě políbila múza na čelo a já se rozhodla vyzkoušet nějaký nový recept. Perníková buchta je v českých domácnostech klasikou, ale v kombinaci s domácí polevou a strouhanými lískovými oříšky nabírá trochu jinou, svěží podobu.


Čti dál ↓

VÝ STA VA | Kompletní portfolio roku 2017

18. march 2018 at 15:05 | violetnikol
Na své Facebookové stránce a Instagramu jsem vám slibovala fotoreport z mé nejnovější výstavy, tak ho tu pro vás konečně mám. Na začátku tohoto roku jsem absolvovala přijímací zkoušky na vysokou uměleckou školu a součástí tohoto řízení byla ukázka těch nejlepších prací, co máme - resp. našeho portfolia. Přišla mi škoda si tyto práce nechávat jen pro sebe a výběrovou komisi, jelikož jsem si s nimi dala dost práce a proto jsem se rozhodla je vystavit i na naší škole.


Čti dál ↓

Na skok do Olomouce

14. march 2018 at 17:19 | violetnikol
Předminulý týden jsem měla příležitost navštívit Olomouc, historické město plné nejrůznějších památek, které určitě stojí za to prozkoumat. Nezahálela jsem a i přes velmi mrazivé počasí nafotila pár fotek z míst a expozic, které jsme během celého dne stihli projít..


Čti dál ↓

10 tipů na jarní výlety

7. march 2018 at 10:54 | violetnikol
Jaro se nám pomalu blíží a s ním i dny plné sluníčka, zelené trávy a květin Zkrátka ideální doba na to někam vyrazit. Já sama podnikám vycházky do přírody velmi ráda a proto vám přináším mých 10 tipů na jarní výlety - ideální místa, rady, ale i produkty, se kterými se cestuje mnohem pohodlněji.


Čti dál ↓

---