Události za poslední dobu

18. december 2017 at 17:37 | violetnikol
Hezký podvečer všem,
hlásím se skoro po čtyřech týdnech s novým článkem. Tentokrát nečekejte žádný návod ani oblíbenost za poslední dobu, ráda bych se s vámi podělila o to, jak mé dny v poslední době probíhají a celkově, co se v mém životě teď děje. Na blogování jsem jaksi neměla čas, ani náladu, ale i tak jsem se rozhodla něco sepsat, přeci jen, před Vánoci by na žádném blogu nemělo být prázdno


Čti dál ↓


V prvé řadě bych vám chtěla poděkovat za všechny komentáře u minulého článku, všechny jsem si je četla a je moc fajn, že jste se podělili i o vaše tipy na vánoční dárky nebo se inspirovali od druhých. Zároveň se tento článek dostal na titulní stránku blogu.cz, což mi také udělalo velkou radost!


V mém životě jsou teď dvěma hlavními prioritami maturita a úspěšné zvládnutí přijímaček na vejšku. Zní to trochu nemožně, se po 4 letech studia na pedagogické škole hlásit na vysokou školu uměleckou, nicméně, je to tak. Talentové zkoušky dělám za tři týdny a už teď jsem z toho vyklepaná Je to asi jeden z důvodů, proč na blogu teď nic nevycházelo, dávám dokupy portfolio a kreslím a kreslím.


Také se mi nahromadilo mnoho zakázek na repliky hůlek z Harryho Pottera, které (jak někteří podle fotky poznali) ručně vyrábím. Kdybyste taky měli o některou zájem, napište mi a můžeme se domluvit (veškeré sociální sítě i můj mail máte v menu)


Na jógu teď také nemám vůbec čas. Půlhodinové cvičení téměř každý den střídá kelímek horké kávy (s čím dál méně cukru)


Nicméně, i přes ten všechen nedostatek času si najdu alespoň jednou za týden chvíli, kdy si odpočinu, nejlépe s přítelem u nějakého dobrého vína a filmu. To je v tomhle období asi nejdůležitější, se na chvíli zastavit a udělat si čas pro sebe.
Zrovna tenhle víkend jsme shlédli celého Hobbita a byli v kině na nových Star Wars - přemýšlím, že bych sestavila nějaký nový žebříček mých oblíbených filmů, měli byste o něco takového zájem?

Často přemýšlím, za čím se jako lidi stále honíme. Proč je tak důležité v životě uspět? Co tím získáme, když náš pobyt tady je stejně jenom dočasný? Možná to není o tom, prorazit a předehnat všechny ostatní, ale o tom si ten život pouze zpříjemňovat, abychom měli pocit, že za něco vůbec stojí. Obklopovat se příjemnými věcmi, zážitky a lidmi, abychom se cítili více důležití..

To jen taková krátká úvaha na závěr. Budu ráda, když mi pod článkem napíšete jak to teď máte vy, s čím se potýkáte, co vám dělá radost, zkrátka cokoliv, o co se chcete podělit.
Doufám, že vám tahle kratší pauza od psaní článků až tak nevadila, přeci jen, když už byla chvilka času, tak zas nebyla nálada a celkově jsem se na blogování moc necítila.

Přeji vám všem krásné svátky a šťastný Nový rok, snad nám všem přinese mnoho úspěchů a splněných přání
 

1 person judged this article.

Comments

1 little-booktea little-booktea | Web | 19. december 2017 at 22:14 | React

Chápu, Můj brácha bude maturovat a dělat příjmačky, także věčně nemá čas, já jsem díky článku dnes nestíhala přípravu do školy, protože byl největší čas do postele, tak si ráno musím přivázat.Celk lituji, že jsem článek napsala, mohl vyjít jindy, ale já ho mus napsat dneska, že? Když toho mám habaděj! Whou

2 Elis Elis | Web | 23. december 2017 at 17:00 | React

Tedy, moc ti držím palce, ať se ti maturita a i přijímačky povedou :)

Já mám k maturitě ještě čas a zrovna přemýšlím o tom, jak já to udělám, jelikož třeba z ekonomiky mi už hrabe teď v prváku :D

Ta ručně vyrobená hůlka je moc pěkná, jsi šikulka :)

Právě teď se snažím dotáhnout svůj sen až do konce, protože usiluji o převezení jedné kobylky do stáje. Ale ještě nic definitivního, ještě to bude běh na dlouhou trať :)

3 Jana Jana | Web | 29. december 2017 at 16:30 | React

Držím palce s přijímačkami. Ta hůlka je vážně pěkná, wow, jsi dobrá! Já si teď plním svůj největší sen, a jak již nahoře psala Elis, je to běh na dlouhou trať. :-)

4 rachel roo rachel roo | Web | 30. december 2017 at 6:55 | React

Obdivuju tee s tou ummelleckkoou skolou a moc drzimm palce. Maturitni roocnik je maakaccka to je jasny. Aaa ta hulka vvypada super!

5 violetnikol violetnikol | Web | 18. january 2018 at 22:56 | React

Všem vám děkuji za podporu a doufám, že se vám také daří! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

---