October 2017

Plzeň | Fakulta umění a designu Ladislava Sutnara

28. october 2017 at 13:31 | violetnikol
aneb moje dobrodružná cesta za novou školou


Jak už někteří z vás vědí, letos maturuji, a s tím mě čeká i výběr vysoké školy. No, nebyla bych to já, abych si nevybrala tu z opačného konce republiky - tedy v Plzni. Před pár dny, kdy měla den otevřených dveří, jsem se zcela hrdě (a nevyspale) vydala na cestu napříč republikou, ověšená batohem a několika taškami, abych zjistila, kam že se to teda vlastně chci hlásit.
A vás na to dobrodružství beru s sebou, abyste věděli, co všechno se v Plzni dá a nedá dělat a co je důležité vědět, než se tam vydáte.

Čti dál ↓

3 jednoduchá podzimní DIY

19. october 2017 at 14:10 | violetnikol
Podzim je u nás již v plném proudu a proto mě napadlo pro vás sepsat několik článků právě s touto tématikou.
Inspirovaly mě i vaše články, kde jste se rozepsali o tom, co máte na podzimu nejraději. Já osobně asi podzimní vyrábění s oblíbeným čajem a dekou
Vím, že Halloween se u nás oficiálně neslaví, ale mnoho z nás si ho připomíná právě v podobě dlabání dýní, pečení sušenek
a zdobení našich domácností.
Proto jsem si pro vás připravila 3 velmi jednoduchá DIY, díky kterými se naladíte jak na podzim, tak na Halloween


Čti dál ↓

Co mi dělá radost

10. october 2017 at 20:46 | violetnikol
Škola začala a s ní i každoroční melancholie a stres. Stmívá se dřív, rozednívá později. Vstáváme za tmy a vracíme se při západu.
Myslím, že v takovém období by si měl každý jednou za čas udělat nějakou malou osobní radost. Pro někoho to může být dobrá káva, pro jiného zase dlouhá koupel. A i já jsem se rozhodla se s vámi o své malé radosti podělit.

(po dlouhé době jsem opět začala malovat temperami)

Čti dál ↓

---