September 2017

Nevšední dekorace pro každého + GIVEAWAY!

28. september 2017 at 18:25 | violetnikol
Po čase nám většina míst a věcí, které doma máme, zevšední. A možná v tu dobu je čas na změnu. Alespoň já osobně jednou za čas předměty ve svém pokoji trochu zpřeházím a výzdobu malinko obměním, aby pro mě moje místo, kde pracuji a odpočívám, bylo zase o něco živější a více inspirativní..Čti dál ↓

Co mám v penálu?

20. september 2017 at 20:50 | violetnikol
moje výtvarná sada na cesty


Čti dál ↓

Evening honey.

13. september 2017 at 13:37 | violetnikol
nový playlist


Čti dál ↓

Jak si zoorganizovat čas? + FREE PRINTABLE

5. september 2017 at 18:14 | violetnikol
Plánování nikdy nebylo mojí silnou stránkou. Všechno jsem odkládala na poslední chvíli, nebo na to dokonce zapomněla. Jelikož mě tenhle systém spíše demotivoval a stresoval, rozhodla jsem se to změnit.
V dnešním článku bych vám ráda ukázala 3 způsoby, jak si věci organizovat a dala vám pár tipů, které vám mohou pomoci k dosažení vašich cílů.
Zároveň si myslím, že se toto téma skvěle hodí pro začátek školního roku, kdy nám povinnosti přibývají, tudíž je plánování poměrně nezbytné.


Čti dál ↓

Prázdninový deníček - srpen

2. september 2017 at 16:18 | violetnikol
práce, radosti, štěstí..

Ani jsem se nenadála a srpen už je za námi. Uteklo to hrozně rychle (asi jako každé prázdniny), ale i přesto si myslím, že se mi alespoň z části podařilo splnit to, co jsem si na toto léto naplánovala. Tak jako v červenci tu pro vás mám rekapitulaci za celý prázdninový měsíc, abyste mě lépe poznali a třeba i sdělili, co jste za tento měsíc stihli udělat vy.


Čti dál ↓

---