Back to school mini DIY, tipy a GIVEAWAY

21. august 2017 at 11:52 | violetnikol
Hezké poledne,
tématika Back to school jako každoročně zaplavila celý internet, proto nesmí chybět ani u mě na blogu. Osobně jsem teda raději, když jsou prázdniny, konečně mám čas na své projekty, cvičení a škola mě upřímně spíše svazuje (a stresuje, heh). Nicméně, začátku školy se ani letos nevyhnu (a ještě k tomu to bude maturitní ročník), proto jsem se rozhodla si ho alespoň trochu zpříjemnit.

Tentokrát jsem spolupracovala s firmou Albi, která mi zaslala několik svých produktů právě k začátku tohoto školního roku. Ráda bych vám představila zaslané produkty, ukázala několik velmi jednoduchých DIY návodů a na konci článku si budete moct zasoutěžit o balíček právě s produkty od Albi a i něco navíc. Tak jdeme na to!


Čti dál ↓Balíček mi přišel poměrně rychle, byl dobře zabalený a produkty byly opatřeny bublinkovou fólií.


V krabici jsem také našla několik plastových pytlíků, které určitě také využiji při balení mých vlastních zásilek, resp. přišlo mi škoda je vyhodit


V krabici jsem tedy našla 2 zapínací složky na dokumenty, 2 měkké černé penálky s kočkami, hadřík na brýle, klíčenku, 2 propisky, kovový penálek, lepítka s kočkami, diářek a potištěný dekorační papír.
Za produkty moc děkuji, diářek s klíčenkou sice už nevyužiji, ale třeba udělají radost někomu jinému

Dva produkty jsem se rozhodla trochu vylepšit, resp. z nich udělat taková mini DIY, jelikož myslím, že těch klasických (jako např. zdobení sešitů a vyrábění kalendářů) je na internetu spousta.


Rozhodla jsem se trochu vylepšit tenhle kovový penálek pomocí zavíracího klipu a oboustranné lepící pásky (použít ale také můžete vteřinové lepidlo).


Po upevnění klipu jsem si pak vytvořila malý To do list, ale v podstatě si do penálku můžete připnout co chcete (rozvrh, nějaký motivační citát, fotku,...).


Výsledek.


A jako druhým menším projektem jsou tyto oboustranné záložky, které jsem vytvořila pomocí dekoračního papíru, co mi zaslalo Albi, a tenkých černých fixek. Oba návrhy jsou mé vlastní.


O jednu z nich si můžete spolu s dalšími produkty zasoutěžit v giveaway níže.

GIVEAWAY

Rozhodla jsem se některé produkty poslat dál, jelikož je sama nevyužiji a myslím, že by mohly udělat radost někomu jinému. O co se tedy bude soutěžit?


Výherce dostane 2 černé penálky s kočkami, propisku, elegantní náušnice, vzorky kosmetiky (3x denní krém (různé značky), BB cream), klíčenku a záložku mé vlastní výroby (originál).


Jelikož se mi klasický koncept giveaway (náhodné losování) moc nezamlouval, rozhodla jsem se pro jiné podmínky pro zapojení do soutěže.
Do komentáře pod tento článek mi tedy napište, co si myslíte, že vám škola dala a naopak vzala. Nejzajímavější komentář bude odměněn již zmíněnými cenami a vyhlásím ho jak v článku, tak v komentáři. Nezapomeňte také PŘIPSAT SVŮJ EMAIL, bez něj nebudu moct výherce kontaktovat!

Soutěžit můžete do této neděle (27. srpna 2017), výherce budu kontaktovat přes email. V případě, že do 3 dnů nezareaguje, bude vybrán druhý nejzajímavější komentář.

Všem přeji hodně štěstí a na závěr chci ještě poděkovat společnosti Albi za všechny zaslané výrobky ♥


edit: GIVEAWAY JE NYNÍ UKONČENA.
__________________________________
Věřte mi, bylo opravdu těžké se rozhodnout, komu výhru dát. Děkuji všem, kteří se zúčastnili, všechny komentáře jsem poctivě četla
Výherkyní se nakonec stává:
Kate tímto gratuluji a vy ostatní nezoufejte, už pro vás chystám novou soutěž, takže je stále se na co těšit.

(v případě, že se výherkyně do 3 dnů neozve, vyberu druhý nejzajímavější komentář a autora budu kontaktovat)

Hezký den všem ♥ 

3 people judged this article.

Comments

1 Eliss Eliss | Web | 21. august 2017 at 12:27 | React

Věci jsou moc pěkné, ale soutěžit nebudu protože stejně nikdy nemám štěstí :-D

2 violetnikol violetnikol | Web | 21. august 2017 at 12:48 | React

[1]: Myslím, že tohle zrovna není o štěstí, ale o originalitě a schopností se vyjádřit. I tak děkuji za pěkný komentář.

3 Ála Ála | Email | 21. august 2017 at 12:59 | React

Co mi škola dala ? No naučila mě víc si věřit a víc se spoléhat jen sama na sebe. Prostě co si nepřipravíš a nepřečteš,tak to prostě nevíš a nemáš. Dala mi mnoho zkušeností,jak není dobré lhát. Začala jsem víc uvažvat sama za sebe. Ikdyž se to zdá naprosto jasné,i ty základní matematické počty prostě uplatním,ikdyž jsem tuhle vědu nikdy nemusela. Co mi vzala? Vzala mi čas,mé růžové představy a to dětské snění. Ale o to stejně někdy musíme asi přijít co ? :D V neposlední řadě mi vzala i pár vlasů ze stresu a pár kil. Ale to už je věc každého z nás.

Ála<3 :-)

4 KATE KATE | Web | 21. august 2017 at 13:08 | React

Škola mi dala budoucího manžela. :-) Poznali jsme se, když já byla v prváku. Byl na vysoké škole a měl u nás na střední praxi - doučoval nás informatiku. Po pár hodinách jsme si padli do oka. Jednoho dne mi napsal na fb, jestli bych nešla před vyučováním na kafe. Na kafe jsme šli druhý den a ještě pak asi 4x než jsme spolu začali chodit. Spolužačky hrozně záviděli. :-D Do dneška vidím ty jejich kyselé obličeje.

A co mi vzala..? Spooooostu hodin strávených v lavici.

5 KATE KATE | Email | Web | 21. august 2017 at 13:09 | React

[4]: Jinak Albi miluju. Mají tam krásné věci. Vždy, když někdo u nás něco slaví, jdu tam. Dodávám e-mail. Měj se krásně. :-)

6 m. m. | Email | Web | 21. august 2017 at 14:00 | React

Já tyhle jejich kočičí věci miluju, ale je škoda, že jich nemají víc a že je to tak strašně drahé.

Co mi škola dala a vzala? Dala mi přehled. Dala mi strašnou spoustu znalostí, pouček, pravidel atd., z nichž drtivou většinou si naprosto nepamatuju, ale zase je zvláštní, co všechno člověku utkvělo v paměti a nikdy to z ní už nedostane - a aktivně si na to nevzpomeneš, ale jednou za čas prostě zjistíš, že si pamatuješ nějakou úplně nesmyslnou informaci a budeš ji vědět už nafurt. Zajímalo by mě, čím je to dané a na čem to závisí...

Dalo mi to tisíce vzpomínek. Některé jsou super, ostatně mi to dalo i spoustu přátel a některá přátelství trvají dodnes - mou nejlepší kamarádku jsem poznala právě na základce a známe se tak už celých 23 let!

Ale dalo mi to i spoustu špatných vzpomínek, hlavně ze střední, kterou jsem prostě nedávala. Chodila jsem na gympl a ačkoli spousta věcí mě tam bavila, byli tam profesoři, kteří mě prostě na celý můj další život zkazili, poskytli mi noční můry, které ze sebe nemůžu setřást, a celé se to ve spojení s šílenou pubertou, kdy jsem naprosto netušila, kdo jsem a co se mnou bude, proměnilo v peklo na zemi, z nějž se mi ještě teď po letech svírá žaludek.

Škola je základ života. Ale nejen v tom smyslu, v jakém to lidi obvykle chápou - jako že potřebuješ nějaký základ informací, abys věděl, která bije. To taky. Ale taky v tom smyslu, že v ní strávíš prakticky celé dětství a dospívání a to tě prostě chtě nechtě musí strašně ovlivnit, ať už v dobrém nebo zlém.

Jak to tedy vlastně celé přežít co nejvíc "ve zdraví"? Člověk si to musí užívat. Když ví, že se některým předmětem může proflákat, tak budiž, ale některé vyžadují přípravu a když se na to vybodneš, tak pak budeš trpět akorát ty sám. Když plaveš v některém předmětu, sežeň si doučování, není to o tom se stydět a trápit, nikdo nemůže rozumět všemu, ale nechceš přece zbytečně trpět a být za pako, když to můžeš vzít do vlastních rukou a nechat si to někým konečně vysvětlit. Někdo takový okolo tebe je, někdo, kdo ti to bude umět vysvětlit.

A hlavně - v každé škole budou namachrovaní idioti, co si budou myslet, že jsou víc než ty. Ignoruj je a zaměř svou pozornost na oceňování všech super lidí, co tuhle potřebu nemají. Ti jsou totiž skutečně důležití, ne ta první skupina.

Škola ti může dát sebe-vědomí, nebo ti ho může vzít. Vezme ti spoustu času, ale pokud si to dokážeš aspoň trochu užít, tak to nebude čas úplně ztracený. Škola ti vezme pár ideálů, ale spíš ti jich plno dá, a o ty tě pak zase připraví život. Tak už to holt chodí.

Já myslím, že nejvíc to stojí za to kvůli těm dobrým zážitkům a přátelstvím. A být za vzdělance, co zná spoustu random faktů, taky není špatné 8-)

7 Myfair favourite Myfair favourite | Email | Web | 21. august 2017 at 14:30 | React

Co mi dala škola? Ve škole jsem zezačátku nezapadla, byla jsem tišší a spíš samostatná.Ve třetí třídě jsem kvůli šikaně začala být uzavřenější a dělala jsem si věci sama. Až postupem roků jsem pracovala na tom, abych ostatním ukázala, že na mě není nic špatného, naopak. Že jsem člověk, na kterého se dá spolehnout, člověk, který se rád směje, člověk stejný jako ostatní. Tento rok mě konečně vzali tak, jak jsem si přála-jako svou spolužačku, na kterou se dá spolehnout a jako člověka, jakým jsem. Už se nebojím něco říct a kdyby mi někdo řekl ve třetí třídě, že s referátem před tabulí budu úplně v pohodě a taky že budu mít jedny z nejlepších prezentací, nevěřila bych mu. Ale díky tomu, že jsem se snažila, se to stalo skutečností. Vlastně...škola mě naučila trénovat, vytrvat a nevzdávat se. To je totiž to důležité, aspoň pro mě.

8 Myfair favourite Myfair favourite | Email | Web | 21. august 2017 at 14:31 | React
9 Kája Kája | Web | 21. august 2017 at 15:27 | React

Já mám letos velkolepé ,,back to school". Nastupuju jako paní učitelka na prvním stupni!

10 Svačinka Svačinka | Email | Web | 21. august 2017 at 16:33 | React

Krásný blog a ještě krásněji napsaný článek ♥
Ty kočičí designy jsou suprové.
Jsi skvělá, že se takhle dělíš :-)
Měj krásný den,
Svačinka

11 s-perom s-perom | Email | Web | 21. august 2017 at 17:08 | React

Čo mi škola dala? Najviac mi asi dala jednu vec, ktoré sa mi hodí do života a myslím že je veľmi dôležitá.TOLERANCIU. V triede, v škole máte rôzne typy ľudí - rôznej rasy, rôznej národnosti, rôzneho vzhľadu, správania, s rôznymi záujmami, finančnou situáciou. A kde najlepšie sa naučíš tolerancii keď ťa na 6-7 hodín zavrú do jednej triedy s človekom ktorého nemôžeš vystáť? A čo mi vzala? Vzala mi lásku k učeniu, ktorú som kedysi mala, vďaka niektorým učiteľom, povedzme že aj detstvo lebo keď už som bola vo vyšších triedach, mala som málo času na život mimo školy (učenia) ..

12 Teri Teri | Email | Web | 21. august 2017 at 17:55 | React

Co mi teda škola vzala?a naopak dala?
Škola mi dala hlavně dost moudrosti a naučila mě věci, které mě budou doprovázet celý život a je to moc důležité. Naučila mě psát a toho si vážím. Také počítat, díky ní si s počítám kolik zaplatím. Naučila mě jazyk, angličtinu, díky škole se domluvím v cizině. Je toho moc a moc. Nejdůležitější co mi dala jsou přátelé a lidè, kdyby nebylo jí neseznámil by jsme se.
Vzala mi nekonečné děctví a plno času, ale zas se nenudím.
Takže má škola smysl? Ano, rozhodně nelituji, že Marie Terezie školu zavedla. Díky tobě Marie Terezie a Díky školo má můj život smysl a dodala nám plno zážitků a všeho!!!😀 Takže díky

13 Steeve X Steeve X | Web | 21. august 2017 at 18:18 | React

Dneska se s těma kočkama roztrh plastovej pytlík.

14 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 21. august 2017 at 21:49 | React

Začnu od toho špatného konce, ať končím pozitivně, jo? :) Škola mi vzala fůru času a trochu nervů, takhle s prací je to fuška. Ale to je všechno a řekla bych, že to stojí za to. (I když občas nadávám, že se mi zrovna teď fakt nechce šprtat, jak se časovala slovesa ve staroslověnštině.)
A co mi dala? Toho je víc. Kritické myšlení - to je to nejdůležitější, co by měla škola lidem dát. Lásku k jazyku a jeho zkoumání. Skvělé kamarády. Vášeň pro objevování toho, jak věci fungují. Chuť číst dobrou literaturu. Tušení, co chci dál v životě dělat (nebo co naopak nechci). Taky Brno, moje milované Brno, mi vlastně dala škola, bez ní bych zůstala ve středních Čechách. A vědomí vlastní hodnoty - až díky škole jsem si uvědomila, že vlastně nejsem hloupá, můžu něco dokázat, když budu chtít.
Sečteno a podtrženo: na svou alma mater budu jednou vzpomínat s láskou a se slzou v oku. Sakra, já mám slzu v oku už při představě, že bych ji jednou měla opustit! :D

15 BarbaraJane BarbaraJane | Email | Web | 21. august 2017 at 21:51 | React

[14]: Vida, na mail jsem zapomněla, kdyby přeci jenom! :D Tak už.

16 Hrašulee Hrašulee | Email | Web | 21. august 2017 at 23:39 | React

Věci od Albi jsou boží ♥ Mám od nich deštník a peněženku a jsem z nich nadšená pořád jako první den :D
email: hrasulee@email.cz

A teď k tématu. Pokud bych měla začít úplně od začátku, tedy základní školou, asi to nebude nic pozitivního. První stupeň ještě tak nějak šel, ale druhý stupeň byl podle mě tragédie. Nevím, zda je to tak na všech školách, ale popíšu teď tu svoji. Zde mohu bohužel uvést asi převážně věci, co mi škola vzala. V první řadě bych uvedla snahu a vlastní názor. Na mé základce se k nám (většina) učitelů chovala tak, jako kdyby oni byli ti nejdůležitější a my podřadní. Nejdůležitější bylo se vše naučit nazpaměť a nedej bože, pokud měl člověk na něco vlastní názor, už bylo zle. A když si dokonce dovolil nesouhlasit, už nesl žákovskou na stůl. Takže se postupně přestáváte snažit, jenom pasivně čekáte, až budete moct jít domů nebo ideálně úplně pryč ze školy. Asi by bylo fajn, kdybych mohla říct, že mi základní škola dala alespoň kamarád(k)y, ale bohužel nemůžu tvrdit ani tohle. Asi jsem byla ve špatné době, ale všechny moje spolužačky ve 13ti letech vypadaly jako prostitutky. Ok, byly tam asi dvě výjimky, ale stejně. Změna nastala až trochu na střední škole, kde už člověk mohl říci nahlas svůj názor. Zde bych asi zmínila menší zisk - a to motivaci. Na střední už se člověk snaží, jde přeci jen o tu maturitu a trochu už o nějakou budoucnost. Navíc jsem zde získala i nějaké kamarádky, takže také úspěch :D A na závěr vysoká - podle mě naprosto nejlepší léta. Vysoká vám podle mého, může vzít maximálně tak čas (při zkouškovém) nebo rok života, když zvolíte špatný obor, ale ani tak to podle mě není zbytečné. Získáte zde kamarádky nebo alespoň fajn partu, přeci jen dospělí lidé už se baví jinak (většinou) :D Také bych si dovolila tvrdit, že jsem na vysoké získala sebevědomí, překonala strach říct svůj názor a stát si za ním. Další zisk je určitě zodpovědnost, kdy už si člověk musí rozhodnout, zda do té školy půjde nebo ne, ponese si za to následky sám. Ale celkově shrnutí za ta léta studia = ZKUŠENOSTI :) Všechny zážitky, problémy, úspěchy nebo neúspěchy jsou zkušenosti, které nás učí. Díky nim se můžeme zlepšit, posunout dopředu a stát se silnějšími.

17 Paige Paige | Web | 22. august 2017 at 15:17 | React

Juj, pekne DIY. Strašne sa mi páčia tie záložky. Vieš veľmi pekne kresliť :)

18 Sabča Sabča | Web | 22. august 2017 at 18:22 | React

já ještě poslední rok a pak už mě ve škole nikdy nikdo neuvidí!! :-P

19 Violet Violet | Web | 22. august 2017 at 20:27 | React

Ty tvoje záložky jsou krásný ;-) já už naštěstí nemusím řešit školu :-x .

20 Wendy Wendy | Email | Web | 22. august 2017 at 20:42 | React

Tvůj blog mám docela ráda, je přehlednej, články pěkný a ráda se sem vracím (ikdyž je nekomentuju :p :D)
Ale.. teď jsi mi vzala dvě minuty mýho života, protože tyhle DIY jsou hrozný.

21 Andey Andey | Web | 23. august 2017 at 11:26 | React

Dokonalý záložky
Ty desky s kočičkami mám, ale jsou na nich vidět známky používání. DIY dělat asi nebudu, moc na to nejsem.
Jinak jsi dostala moc pěkné dárky.

22 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 23. august 2017 at 11:54 | React

ŠKOLA MI DALA chvíle, kdy jsem se bavila, ale i ty, kdy jsem chodila se strachem, protože učitelé věděli, že mě jedna kráva obtěžuje, a nic neudělali. Vyřešilo se to až pořádným kopancem do kostnaté prdele jednoho zmetka, kterej od té doby byl nejlepším kámošem. S úderem konce devítky byli najednou i další hajzlové miloučcí přátelé. Škola mi dala kromě nepotřebných informací i šanci poznat, jaké to je, když vás týpek má rád, ale vy to, že do vás strčí tak, až křápnete ze schodů, nepochopíte a jeho to nasere a tak vás pak mlátí o to víc, protože vás nesnáší a miluje zároveň.
STŘEDNÍ mi dala možnost kouřit v kuřárně školy, být dospěle o samotě s klukem v bytě a probouzet se vedle něj v manželské posteli, kde nevím jak jsme se ocitli, chodit na akce, později trošku pít a vyvádět divý kusy s přítelama jak venku, tak posteli. Prdel to přestala být ve chvíli, kdy už jsme byli za ničený majetek, poskákané a vyvrácené lavičky a popelnice zodpovědní. Achjo, už jsme byli dospělí.

ŠKOLA MI VZALA chvíle klidnýho spaní, víru v nauky a potřebnost naučeného. (to byla základka.) Co mi vzala střední....? teď ani nevím, tam jsem poletovala i ožralá, když jsme v prváku slavili jedny narozky, takže tam to byla z větší části, pominu li další krávy, který jsou všude, pohoda.
Takže tak no.

Mně se ty produkty líbí :)

23 violetnikol violetnikol | Web | 23. august 2017 at 12:13 | React

[20]: Ahoj, mrzí mne, že se Ti DIY nelíbila. Mám k tomu ale své odůvodnění. Už v názvu je napsáno "mini DIY" a v článku jsem několikrát zmínila, že půjde o pár jednoduchých vychytávek. Původně jsem zamýšlela propracovanější DIY, ale vzhledem k zaslaným produktům (které by bylo škoda nějak přetvářet) a bolesti hlavy v den co jsem to psala, jsem se rozhodla pro tyto menší "vychytávky". Obsahem by byl článek moc zdlouhavý a nejspíš i nudný. A jestli jsi nechtěla ztratit své 2 minuty (které ztratíš úplně jednoduše i při jiných věcech, např. projíždění facebookové zdi), mohla ses zapojit do soutěže o poměrně pěkné ceny.

I tak Ti děkuji za Tvůj názor a doufám, že se Ti budou líbit zas jiné články, bohužel, nikdy se nemohu zavděčit všem :) Hezký den ♥

24 Elis Elis | Web | 23. august 2017 at 12:31 | React

Začátky školy mě po prázdninách vždy docela stresovaly, ulehčovala jsem si to tak, že jsem byla na nový rok nachystaná než začaly prázdniny, docela se mi to osvědčilo, vyhnula jsem nakupovací mánii a  frontám v obchodech a měla pohodový konec prázdnin :-)

25 Kozí nožička Kozí nožička | 24. august 2017 at 6:13 | React

Čauky, soutěžit nemůžu, neboť jsem rodinný příslušník. A moje názory na vzdělání dobře znáš ;-). Ale musím Ti vyseknout poklonu za volbu otázky. Pekelně chytré. Je vidět podle ohlasů, že to lidi dost bere. :-)  :-)  :-)

26 Linda Linda | Email | Web | 25. august 2017 at 23:34 | React

Tak to je super taková spolupráce potěší. Produkty ti zaslali pěkné a tvoje DIY je nápadité :)
Ráda bych se zúčastnila giveaway, ale už bych ty věci do školy moc nevyužila.

27 Teri Teri | Email | Web | 27. august 2017 at 18:47 | React

Mám dotaz jak jsi navázala spolupráci?

28 violetnikol violetnikol | Web | 27. august 2017 at 19:39 | React

[27]: Ahoj, jednoduše, oslovila jsem sama firmu, některé mi postupem času začaly psát samy :)

29 violetnikol violetnikol | Web | 27. august 2017 at 19:45 | React

GIVEAWAY JE NYNÍ UKONČENA.
___________________________
Věřte mi, bylo opravdu těžké se rozhodnout, komu výhru dát. Děkuji všem, kteří se zúčastnili a napsali svůj názor, všechny komentáře jsem poctivě četla :)
Ten (podle mě) nejzajímavější napsala KATE (komentář číslo [4]:), gratuluji! Poslala jsem Ti mail, tak mi prosím odepiš zpátky :)

Ostatní nezoufejte, všechny komentáře byly svým způsobem originální a pro mě osobně přínosné. Novou giveaway pro vás již chystám, takže do budoucna zase je se na co těšit :)

V případě, že se výherkyně do 3 dnů neozve, vyberu druhý nejzajímavější komentář a autora budu kontaktovat.

Hezký den všem ♥

30 Wendy Wendy | Web | 29. august 2017 at 9:27 | React

[23]: Ježíš, vůbec se neomlouvej, hlavně to prosím neber jako hejt😄😅

31 Irda Irda | Web | 5. september 2017 at 18:34 | React

Ty věcí jsou krásné,takové roztomilé :D a gratuluju výherkyni:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

---