August 2017

Jak pracuji?

27. august 2017 at 20:33 | violetnikol
Každý z nás potřebuje své místo na práci. Koutek, kde se mu dobře tvoří, kde se může soustředit. Dnes vám ukážu svůj malý pracovní koutek, způsoby, jakými pracuji na svých projektech a co mi pomáhá udržovat se v jakémsi 'pracovním běhu'. Věřím, že článek bude alespoň některé z vás inspirovat a že se třeba zapřemýšlíte nad svým pracovním prostorem, způsobem práce a možná i něco pozměníte.


Čti dál ↓

Back to school mini DIY, tipy a GIVEAWAY

21. august 2017 at 11:52 | violetnikol
Hezké poledne,
tématika Back to school jako každoročně zaplavila celý internet, proto nesmí chybět ani u mě na blogu. Osobně jsem teda raději, když jsou prázdniny, konečně mám čas na své projekty, cvičení a škola mě upřímně spíše svazuje (a stresuje, heh). Nicméně, začátku školy se ani letos nevyhnu (a ještě k tomu to bude maturitní ročník), proto jsem se rozhodla si ho alespoň trochu zpříjemnit.

Tentokrát jsem spolupracovala s firmou Albi, která mi zaslala několik svých produktů právě k začátku tohoto školního roku. Ráda bych vám představila zaslané produkty, ukázala několik velmi jednoduchých DIY návodů a na konci článku si budete moct zasoutěžit o balíček právě s produkty od Albi a i něco navíc. Tak jdeme na to!


Čti dál ↓

155cm aneb z pohledu malého človíčka

15. august 2017 at 14:59 | violetnikol
Vítejte u nového článku,
na téma týdne vybrané adminy blogu běžně nepíšu (za celou svou "blogovou kariéru" jsem na něj napsala možná tak 2 články), ale tentokrát mě téma zaujalo a myslím, že je to něco s čím se jako člověk se 155 centimetry ztotožním. A nejen to. Téma týdne tedy je Z pohledu malého človíčka..


Čti dál ↓

Outfit pro letní večery | procházka

7. august 2017 at 19:59 | violetnikol
Hezký večer všem,
vítejte u nového článku. Dlouho jsem přemýšlela, zda na svůj blog přidat inspiraci v podobě outfitů, stále jsem si nebyla jistá tím, co nosím a jak vypadám, znáte to, asi jako každá slečna v mém věku. Nakonec jsem se ale rozhodla pro a za pomoci mého šikovného přítele pro vás pár fotek nafotila a sepsala článek. Tak snad se vám bude líbit..


Čti dál ↓

American cookies

5. august 2017 at 9:17 | violetnikol
Krásné sobotní ráno,
dlouhou dobu tu nebyl žádný nový recept a jelikož jsem teď na týden u přítele a většinu času jsme tu sami, napadlo mě něco dobrého upéct.
Dlouho jsem chtěla vyzkoušet čokoládové americké cookies, jejich příprava není tak náročná a ingredience má každý doma. Recept, kterým jsem se řídila (ale poupravila ho podle sebe) je z Muffinária, kde je mimo jiné mnoho dalších super návodů a triků.


Čti dál ↓

Prázdninový deníček - červenec

2. august 2017 at 17:52 | violetnikol
recepty, tipy, nálady..

Ahojte,
na úvod bych vám všem chtěla poděkovat za pěkné a zajímavé komentáře, které pod mé články píšete. Vše si pročítám, některým odpovím i osobně. Dělá mi to fakt radost, když vím, že vedení mého blogu má smysl a že vás články inspirují nebo alespoň navedou k diskuzi. Takže díky!

V dnešním článku bych se s vámi ráda podělila o mé zážitky a zkušenosti za tyto prázdniny, konkrétně za červenec. Osobně nejsem člověk s tak nabitým programem na prázdniny (a volno celkově), takže neočekávejte fotky od moří a turistických destinací. Ale i tak si myslím, že by to mohlo být takové poznávací čtení, kdy se dozvíte něco málo o mě a třeba mi i sdělíte, co jste o prázdninách dělali vy


Čti dál ↓

---