July 2017

DIY taskbook

27. july 2017 at 17:41 | violetnikol
Ahojte,
je tu nový článek a s ním i nový DIY project. Tentokrát spíše pro ty, kterým nevadí mít svoje dny trochu organizované nebo alespoň chtějí být více produktivní.


Čti dál ↓

The glitter life

24. july 2017 at 15:23 | violetnikol
Hezké pondělní odpoledne,
dnes to pojmeme trochu netypicky, za chvíli se dozvíte proč.
Ačkoliv název vám nejspíš nic neříká, setkáváte se s ním často a to téměř denně. Glitter life, pojem, který se týká celebrit, našich blízkých, nás samotných. Ovlivňuje nás a dává našemu životu směr. Někdy bohužel ne ten správný.


Čti dál ↓

Já a jóga

20. july 2017 at 18:07 | violetnikol
Hezký slunný den všem,
v dnešním článku bych se s vámi podělila o mé zkušenosti s jógou, zda mi pomáhá a co je pro mě základem. V období letních prázdnin mám poměrně dost času pro sebe (i když strávím většinu dne na brigádě) a asi jako každoročně se spolu se začátkem prázdnin vzkřísí moje snaha o to začít se sebou pravidelně něco dělat..


Čti dál ↓

Prázdninový playlist (02)

17. july 2017 at 10:59 | violetnikol
Krásné pondělní (pro některé (vč. mně) pracovní) ráno všem,
dlouho nevyšel nový playlist a jelikož jsou letní prázdniny a mnoho z vás cestuje nebo plánuje někam vyrazit, napadlo mě vám opět dát několik tipů na to, co poslouchám na cestách právě já.


Čti dál ↓

Přírodní kosmetika, která voní růžemi

13. july 2017 at 20:42 | violetnikol
Hezký čtvrtek všem,
vítejte u článku, kde pro vás zrecenzuji kosmetiku, kterou mi zaslal obchod Lavender.cz, který se zabývá prodejem přírodní a bio kosmetiky. Za balíček moc děkuji a pojďme se podívat co jsem v něm našla ♥


Čti dál ↓

Místa, která chci navštívit

11. july 2017 at 11:32 | violetnikol
Krásné (ačkoliv deštivé) dopoledne všem,
každý z nás alespoň jednou snil o místě, kam by se chtěl podívat. Proto bych se s vámi v dnešním článku ráda podělila o ta má místa, která bych jednou chtěla navštívit.
Obrázky použité v tomto článku nejsou výjimečně moje, a proto je pod každým odkaz na zdroj


Čti dál ↓

Moje zkušenost se Sinsay

8. july 2017 at 18:36 | violetnikol
Krásnou sobotu všem,
v dnešním článku bych vám ráda popsala můj nákup a zkušenost s obchodem Sinsay, kde jsem před týdnem nakupovala. Oblečení jsem si objednala online, protože kamenné obchody má Sinsay v Česku jen dvě, a to v Kladně a Praze. Zároveň pořád platí letní slevy, takže pokud si tam nakoupíte i vy, dost ušetříte.


Čti dál ↓

DIY vision board

5. july 2017 at 22:09 | violetnikol
Ahoj!
S prázdninami přišlo více volného času a i přesto, že chodím na brigádu, mám pořád více volného času než když chodím do školy (což je na jednu stranu docela smutné).
V dnešním článku jsem si pro vás připravila návod na vaši vlastní vision board. Mnozí z vás tuhle nástěnku už viděli na Pinterestu nebo Tumblru, ale její význam a vyrábění samotné si můžete přečíst právě v tomto článku.


Čti dál ↓

Kam ráda chodím?

2. july 2017 at 17:37 | violetnikol
Moje oblíbené podniky.


Čti dál ↓

---