June 2017

Moje 1. výstava

27. june 2017 at 19:37 | violetnikol
A je to tu!
Vítám vás u článku o mé vůbec první výstavě! Omlouvám se za kvalitu fotek, fotila jsem to asi na desetkrát, ale i tak je většina fotek rozostřených. Proto jsem se rozhodla je všechny dát na své webové portfolio a to zde, abyste si je mohli všichni prohlédnout. Najdete tam i fotky všech dokončených kolekcí (včetně těch, co byly na výstavě).

Také mě mrzí, že výstava byla přístupná pouze pro žáky naší školy, ale nezoufejte, v příštím roce bych se ráda zaměřila na nějaké veřejné prostory a někdy v budoucnu snad budu vystavovat i v Praze.


Výstava tedy probíhala od 30. května do 27. června 2017 na druhém patře naší školy. Rozdělena byla na dvě části, celkem jsem zde představila 2 kolekce a několik rozpracovaných projektů a nápadů. Každá tabule měla stručný popisek a štítek s odkazy, kde mě najít. Uprostřed jsem naaranžovala stoleček se sketchbooky, které byly volně k nahlédnutí.

Ještě jednou se omlouvám za kvalitu fotek, snad to bude příště lepší. I tak budu moc ráda když mi dolů do komentářů napíšete své názory a postřehy ♥

Hezký den všem!

DIY face mask & lip scrub

20. june 2017 at 23:18 | violetnikol
Hello everyone,
I didn't post any English article in a while. Today I wanna show you 2 easy and quick DIYs for your skincare. They are from natural ingredients and have lots of benefits for your skin. So let's begin!


First of all, clean your face with some cleansing wipe or gel.

Read more ↓

Letní oblíbenosti

8. june 2017 at 20:26 | violetnikol
Krásný čtvrtek,
vítám vás u nového článku, po delší době opět u oblíbeností za poslední dobu. Tentokrát jsem se zaměřila na letní sezónu, takže doufám, že vám některé moje tipy budou i užitečné.


Čti dál ↓

Jak jsme dělali sushi (maki & nigiri)

7. june 2017 at 14:05 | violetnikol
Krásnou středu všem,
vítám vás u nového receptu, tentokrát na sushi maki a nigiri. S přítelem jsme narazili v letáku z Lidlu na "asijský týden", takže jsme toho využili a nakoupili si tam věci na přípravu sushi.
Zprvu jsem se bála, že se nám to vůbec nepovede, ale díky videonávodu od AlueButterfly (odkaz zde) nám šla práce hezky od ruky a nic jsme nerozvařili ani špatně nezabalili.


Čti dál ↓

---