May 2017

S čím tvořím

31. may 2017 at 22:37 | violetnikol
Krásný večer,
vítám vás u nového článku, tentokrát se bude týkat všech výtvarných pomůcek, se kterými tvořím. Většinu věcí jsem dostala k narozeninám, ale ceny vám sem alespoň pro představu přidám.

A ještě něco - včera jsem instalovala svou první výstavu! Report se všemi fotkami očekávejte poměrně brzy na blogu (do konce června).
Veškeré dosavadní práce (některé jsou i teď na výstavě) si můžete prohlédnout na mém webovém portfoliu > zde <
Chystám toho pro vás mnohem více, ale o tom až někdy příště.


Čti dál ↓

Playlist 01

27. may 2017 at 20:08 | violetnikol
Na úvod asi není třeba moc říkat. Jednou za čas budou vycházet playlisty mých momentálně oblíbených písniček a interpretů. Takže pokud máte jednou za čas jako já krizovku, že posloucháte to samý dokola a chcete trochu updatnout svůj playlist, zkuste něco z mého výběru.


Čti dál ↓

Moje nové vlasy + jak se o ně starám

17. may 2017 at 13:35 | violetnikol
Krásnou středu,
dnešní článek se bude týkat mých vlasů a péče o ně. Vlasy jsem měla dřívě dlouhé až ke konci zad a byly hodně tmavé. A jelikož mě tento účes přestal bavit a vlasy se pro mě stávaly spíše příteží (viz. důvody v celém článku), rozhodla jsem se pro poměrně razantní změnu.

Předem upozorňuji, že to co si s vlasy dělám je čistě moje věc a neříkám, že to co funguje pro mé vlasy bude fungovat i pro vaše.


Čti dál ↓

Co jsem dostala k 18. narozeninám

13. may 2017 at 20:42 | violetnikol
Hezký večer všem,
vítám vás u druhého článku o mých narozeninách. V tom prvním (přečti si zde) jsem vám ukázala několik dárků, které jsem dostala od kamarádů a od přítele. Rodinnou oslavu jsme ale měli o něco později a dnes jsem dostala snad ty nejlepší dárky, které jsem mohla dostat ♥ Oslavu jsem si moc užila a ráda bych vám ukázala co všechno mi moje rodina dala.


Čti dál ↓

Mug cake

5. may 2017 at 14:00 | violetnikol
Krásný čtvrtek,
v anketě v menu jste si odhlasovali jaká témata byste na tomto blogu rádi viděli a nejvíce hlasů získalo DIY, tipy a triky. No a jelikož je jarní počasí stále deštivé a chladné, dokonce připomíná zimu, napadlo mě si k čaji, dece a filmu udělat něco dobrého a zároveň nenáročného.
Dortík, který si během několika minut upečete v hrníčku s pomocí mikrovlnné trouby? To je kouzlo mug cakes.


Čti dál ↓

My fav series

1. may 2017 at 17:32 | violetnikol
Hello everyone!
It's been a long time since I published an article in English. Today, I want to share with you some of my favourite TV series. Most of them are psychological, horrors or from future (robots, modern technologies, etc.). So if you are into these genres, you will probably like my list. Let's start!

(edit: Pokud vám angličtina zrovna nejde, nezoufejte - všechny zmíněné seriály by měly mít české titulky a některé už i český dabing )

THE OA


Read more ↓

---