Osmnáct

23. april 2017 at 23:18 | violetnikol
Jeden z těch důležitějších dnů v mém životě.


Čti dál ↓


Tento týden jsem oslavila svoje 18té narozeniny a tak mi přišlo fajn se o tuto událost podělit i se svými čtenáři, abyste mě lépe poznali.
Narozeniny nikdy neslavím sama, ale se svou ségrou, která je zároveň mým dvojčetem (odkaz na její blog tady). Běžně jsme mívaly jen oslavy rodinné, ale letos jsme se k této příležitosti rozhodly udělat oslavu i pro své kamarády a známé.


V pátek odpoledne přijel sestřin přítel a večer můj a společně jsme jeli na večeři do indické restaurace. Jako předkrm jsme si dali tenké křupavé placky Papadum s mangovým dipem a hlavní chod si každý vybral zvlášť. Já měla kuře Tikka Masala s Basmati rýží.
Večeře byla výborná a vyzkoušet nové netradiční jídlo pro mě byl skvělý zážitek ♥


V sobotu jsme uklízeli a připravovali se na oslavu. Navečer přišli první hosté a vše mohlo začít. Popíjeli jsme, jedli jsme, hráli na xboxu a v plánu jsme měli hrát i Activity, ale na ně jaksi nedošlo.
Jo a pokud byste chtěli podobnou akci trochu ozvláštnit jako já, zkuste z barevných čtvrtek vyrobit pro každého klobouček s jeho jménem (poslouží skvěle k seznámení hostů). Klobouček si pak každý může nechat na památku.


A na závěr bych se chtěla pochlubit dárečky, které jsem dostala. Samozřejmě to není vše, jelikož kamarádkám ještě objednaný dárek nedorazil a většina lidí donesla lahvinku nebo chlebíčky, což je už samo o sobě takový dárek.

Doufám, že se vám tento deníčkový článek líbil a že jste si i vy užili svůj víkend ♥


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Markét.:) Markét.:) | Email | Web | 24. april 2017 at 17:02 | React

Přeji Niky jen to nejlepší ještě jednou ♥

2 violetnikol violetnikol | 25. april 2017 at 6:09 | React

[1]: Děkuji Markét ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

---